Dlaczego Giełda Prywatna to rozwiązanie właśnie dla Ciebie?

- Author: Patrycja Jędrzejewska

Czy do tej pory miałeś mocno ograniczony wybór narzędzi wspierających poszukiwanie przewoźników dla nieprzypisanych zleceń kontraktowych? Mamy dobrą wiadomość – to właśnie się zmieniło. Nowe, flagowe rozwiązanie Grupy Trans.eu dla spedycji jest już dostępne. Poznaj Giełdę Prywatną!

Dlaczego Giełda Prywatna to rozwiązanie właśnie dla Ciebie - logo

Ułatwiamy pracę branży TSL już od 2004 roku, a nasze usługi pomogły tysiącom partnerów. Mamy olbrzymie doświadczenie, dlatego po latach wsparcia dla rynku spot, chcemy poszerzyć nasze portfolio usług i pomóc w realizacji nieprzypisanych frachtów kontraktowych w spedycji. Jesteś ciekaw dlaczego to rozwiązanie właśnie dla Ciebie?

…bo przenosimy zalety Giełdy Publicznej do Twojego środowiska pracy!

YouTube player

Giełda Publiczna to flagowa usługa Platformy Trans.eu, ale chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się na uzupełnienie oferty przygotowanej specjalnie z myślą o zleceniach kontraktowych.

Wiemy, że tego typu zlecenia wiążą się często z wysokimi oczekiwaniami i licznymi warunkami, które musi podjąć spedytor poszukując przewoźnika. Pomyśleliśmy o wszystkim! Mamy gotowe rozwiązanie, które znacząco ułatwi Ci pracę. Jak?

… przede wszystkim w pełni bezpiecznie!

Dlaczego Giełda Prywatna to rozwiązanie właśnie dla Ciebie - logo

Doskonale zdajemy sobie sprawę z kwestii bezpieczeństwa danych. Twoje prywatne kontakty, które nie znajdują się w bazie Trans.eu, nie pojawią się w niej po rozpoczęciu korzystania z platformy, a jedynie zostaną odpowiednio poinformowane o nowych frachtach. Powiadomienia będą tu wysyłane za pośrednictwem dedykowanej (bezpłatnej dla nich) aplikacji Loads2Go lub na platformie Trans.eu, bo chcemy dać im wybór. Dzięki takiemu rozwiązaniu przewoźnicy będą mieli swoje ładunki zawsze pod ręką, gdziekolwiek są.

Bazy przewoźników to skarb i zadbaliśmy o to, żeby zostały poufne również na Giełdzie Prywatnej. My zajmujemy się dostarczeniem odpowiedniej technologii do zarządzania bazą danych i frachtami, które były, są i będą tylko i wyłącznie Twoją własnością. Nikt inny nie będzie miał do nich dostępu. Bezpieczeństwo naszych partnerów to dla nas priorytet!

Rozwiązaliśmy również problem umów z partnerami, dlatego…

… nie naruszysz zakazu publikacji ofert na Giełdzie Publicznej

Dlaczego Giełda Prywatna to rozwiązanie właśnie dla Ciebie - dostęp

Jednym z najistotniejszych problemów związanych ze zleceniami kontraktowymi jest zakaz publikacji frachtów na Giełdzie Publicznej.

Udało nam się rozwiązać tę niedogodność. Giełda Prywatna to tak naprawdę kompletnie zamknięte środowisko, do którego tylko Ty masz dostęp. Sam decydujesz, kto zobaczy ogłoszenie z frachtem i kogo dodasz do swojej bazy. Dzięki temu ładunki nie są widoczne publicznie, a jedynie wśród wyselekcjonowanych przez Ciebie przewoźników. Nikt inny poza Tobą nie zobaczy opublikowanych zleceń!

To nie wszystko!

To jednak nie jedyne zalety wynikające z korzystania z Giełdy Prywatnej. Równie istotna jest oszczędność czasu, bo od tej pory nie musisz kontaktować się z przewoźnikami poprzez kilka różnych kanałów komunikacyjnych – wystarczy jedno narzędzie.

Co więcej, w końcu wszystkie Twoje kontakty znajdą się w jednym miejscu, gdzie będziesz mieć do nich łatwy dostęp. To znacząco ułatwi pracę i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi.

Zawsze masz również pod ręką alternatywę w postaci Giełdy Publicznej, gdybyś chciał jednak opublikować szybko inny typ zlecenia. Teraz to wszystko znajduje się w jednym miejscu, dlatego Twoja praca stanie się dużo bardziej uporządkowana.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI PRYWATNEJ GIEŁDY TRANSPORTOWEJ

Chcesz zacząć pracę z prywatną giełdą transportową i wykorzystać jej potencjał w codziennej pracy?

➡️ Wypełnij formularz pod tym linkiem, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
➡️ Napisz do nas na LiveChat (opcja dostępna w dni robocze w godz. 7:00–17:00).
➡️ Napisz do nas na adres privatespot@trans.eu, wpisując w tytule: “giełda prywatna”.
➡️ Zadzwoń na naszą infolinię: +48 71 734 17 00 (dostępna w dni robocze, w godz. 7:00–17:00).