Giełda prywatna i integracja TMS jako przepis na sukces. Zobacz nagranie webinaru!

- Author: Monika Petryna

W ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy webinar pt. „Jak osiągnąć sukces dzięki prywatnej giełdzie transportowej i integracji TMS?”. Frekwencja dopisała, podobnie jak ilość pytań zadawanych zaproszonym przez nas ekspertom. Jesteście ciekawi o czym rozmawialiśmy? Zerknijcie na krótkie podsumowanie spotkania. W artykule znajdziecie również prezentację i pełne nagranie wydarzenia.

Giełda prywatna i integracja TMS jako przepis na sukces. Zobacz nagranie webinaru - logo

MATERIAŁY PO WEBINARZE

Nagranie całego spotkania znajdziecie tutaj ⤵️

YouTube player

Prezentację z webinaru pobierzecie tutaj ⤵️
prezentacja „Jak osiągnąć sukces dzięki prywatnej giełdzie transportowej i integracji TMS?”

PRACUJ BEZPIECZNIE I EFEKTYWNIE DZIĘKI PRYWATNEJ GIEŁDZIE TRANSPORTOWEJ

W pierwszej części spotkania Artur Dziadosz, Sales & Support Expert w Trans.eu, opowiedział o naszym nowym produkcie – giełdzie prywatnej – oraz możliwościach i korzyściach, jakie się z nią wiążą.

 • Webinar - jak osiągnąć sukces dzięki prywatnej giełdzie transportowej i integracji TMS - Artur Dziadosz
 • Artur Dziadosz
 • Sales & Support Expert w Trans.eu
 • Giełda prywatna zaspokaja trzy najważniejsze potrzeby: poprawia bezpieczeństwo, podnosi efektywność pracy oraz ułatwia stały rozwój. Dzięki automatyzacji procesu sprzedaży pozwala wyraźnie zwiększyć ilość sprzedawanych ładunków i korzystnie wpłynąć na marżę.

Podstawową zaletą giełdy prywatnej jest przeniesienie pełnej funkcjonalności i największych zalet giełdy transportowej do wewnętrznego, zamkniętego środowiska biznesowego, którym sami zarządzamy. Dzięki temu maksymalizujemy wydajność działu handlowego, jednocześnie dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa obsługiwanych zleceń. Wykorzystanie pełnego potencjału bazy kontaktów oraz integracja kanałów komunikacji w jednym miejscu w bezpośredni sposób wpływa na osiągane wyniki.

Zastanawiasz się, czy giełda prywatna to rozwiązanie dla Twojej firmy? Skontaktuj się z ekspertem: Artur Dziadosz, Sales & Support Expert, adziadosz@trans.eu, tel. 717 333 590.

ODKRYJ POTENCJAŁ DRZEMIĄCY W AUTOMATYZACJI PROCESÓW W TWOJEJ FIRMIE

Joanna Brandys, Head of TMS Partnership & Integration w Trans.eu opowiedziała o automatyzacji procesów, które mogą przynieść konkretne korzyści w organizacji.

 • Giełda prywatna i integracja TMS jako przepis na sukces. Zobacz nagranie webinaru - Joanna Brandys
 • Joanna Brandys
 • Head of TMS Partnership & Integration w Trans.eu
 • Automatyzacja i wsparcie pracy spedytora w zakresie doboru przewoźnika może odbywać sie poprzez wykorzystanie integracji Trans.eu z programami typu Transport Management System. Takie połączenie systemów pozwala przyspieszyć publikację frachtów i ich odświeżanie, umożliwia pobieranie danych przewoźnika zaakceptowanych frachtów  oraz pobieranie danych frachtów otrzymanych czy też wprowadzonych ręcznie. Zakres funkcjonalności integracji można dostosować indywidualnie do do potrzeb danej firmy.

Koszt integracji? Wcale nie musi to być aż taka droga inwestycja. Trans.eu wspłópracje z parterami, dostawcami systemów TMS. Proponowane przez nich integracje mogą być więc dostępne w rozsądnej cenie lub nawet bezpłatnie. 

Chcesz porozmawiać na temat możliwości integracji Twojego TMS-a z Trans.eu? Skontaktuj się z ekspertem: Joanna Brandys, Head of TMS Partnership & Integration, jbrandys@trans.eu, tel. 717 333 985.

DZIAŁAJ JAK CYFROWA SPEDYCJA 

Jak w praktyce wygląda automatyzacja pracy dzięki integracji Platformy Trans.eu z fireTMS, narzędziem do zarządzania transportem dla przewoźników i spedycji, opowiedział – i na specjalnie udostępnionym środowisku demo zaprezentował – Marcin Borek, Head of Business Development w fireTMS.  

 • Marcin Borek
 • Head of Business Development w fireTMS
 • Dzięki integracji możemy zoptymalizować pracę spedytora w zakresie m.in. tworzenia czy zarządzania zleceniami, przyjmowania i wystawiania ofert, zarządzania dokumentami związanymi ze zleceniem etc. W ten sposób minimalizujemy pracę manualną, oszczędzając cenny czas i pieniądze. Dodatkową korzyścią jest to, że cały proces mamy dużo bardziej uporządkowany.

Warto przypomnieć, że integracja z Platformą Trans.eu dla osób już posiadających fireTMS jest bezpłatna, niezależnie od tego czy korzystamy z giełdy publicznej czy giełdy prywatnej. Funkcja ta jest dostępna również na koncie testowym. 

Interesują Cię możliwości fireTMS? Chcesz skorzystać z bezpłatnego okresu testowego? Skontaktuj się z ekspertem: Marcin Borek, Head of Business Development, mborek@firetms.com, tel. 32 4420 196.

Na koniec eksperci odpowiedzieli na pytania, które uczestnicy spotkania zadawali na czacie. Chcecie dowiedzieć się, o co pytano i jakie były odpowiedzi? Przesłuchajcie nagranie z webinaru!