Prywatna giełda transportowa – nowość w ofercie Trans.eu

- Author: Patrycja Jędrzejewska

Prywatna giełda transportowa – nowość w ofercie Trans.eu - logo

Zastanawiasz się jak skutecznie budować relacje ze swoimi przewoźnikami? Balansowanie między spotem a kontraktem już nie wystarcza? Stworzyliśmy rozwiązanie, które wypełni tę lukę.  Poznaj nowość w ofercie Trans.eu – prywatną giełdę transportową.

Niedobór przewoźników, wysokie stawki frachtowe, trudny dostęp do wolnej przestrzeni ładunkowej* to tylko niektóre z nowych wyzwań, z którymi aktualnie muszą się mierzyć spedytorzy. Wychodząc naprzeciw dynamicznej sytuacji na rynku transportowym, Trans.eu oddaje do użytku nowe rozwiązanie: PRYWATNĄ GIEŁDĘ TRANSPORTOWĄ.

Twoja przestrzeń do współpracy z przewoźnikami

Budowanie trwałych relacji i efektywna współpraca z wieloma zaufanymi przewoźnikami jest priorytetem dla każdego spedytora. To przede wszystkim gwarancja udanej transakcji, ale też inwestycja w przyszłość. Odpowiedzią na te potrzeby jest giełda prywatna, do której zapraszasz sprawdzonych przewoźników – tych, z którymi już pracujesz na giełdzie publicznej Trans.eu, ale także tych, którzy mogą łatwo do niej dołączyć! Zyskujesz swoje własne, bezpieczne środowisko, gdzie możesz tworzyć długotrwałe relacje z przewoźnikami. A dzięki temu uniknąć potencjalnych problemów z frachtami.

Prywatna giełda transportowa – nowość w ofercie Trans.eu - bezpieczne środowisko

Szybka odpowiedź na Twoje oferty

Budowanie relacji działa też w drugą stronę: przewoźnik chętniej podejmie ładunek od firmy, którą zna i której ufa. Dodatkowo większość przewoźników w naszej sieci używa aplikacji mobilnej Loads2Go, która daje im wygodny i łatwy dostęp do ofert, gdziekolwiek są. Dzięki niej w każdym momencie mogą zareagować i odpowiedzieć na Twoją ofertę, a Ty zyskujesz czas i pewność, że każde Twoje zlecenie zostanie zrealizowane.

Prywatna giełda transportowa – nowość w ofercie Trans.eu - loads2go

Czas to pieniądz

Własna giełda pozwala sprawniej komunikować się z przewoźnikami, z którymi współpracujesz. Teraz wszyscy są w jednym miejscu, a Ty możesz skuteczniej przeprowadzić zapytanie ofertowe. Oszczędzasz czas, który do tej pory poświęcałeś na dziesiątki telefonów i maili. Zyskujesz transparentność i szybkie odpowiedzi przewoźników.

Prywatna giełda transportowa – nowość w ofercie Trans.eu - telefony i maile

Twoje ładunki nie są widoczne na giełdzie publicznej

Szukając wolnej przestrzeni przewozowej dla swoich klientów, często pojawia się problem zakazu korzystania z giełdy publicznej. Giełda prywatna go likwiduje. Konkurencja nie widzi Twoich ofert –  to miejsce tylko dla Ciebie i Twoich przewoźników. 

 

 

 

  • Prywatna giełda transportowa – nowość w ofercie Trans.eu - Marcin Haładuda
  • Marcin Haładuda
  • Lider Międzynarodowego Zespołu ds. rozwoju biznesu
  • “Trans.eu jako twórca największej w Europie giełdy transportowej przez ostatnie 18  lat obserwował największe problemy i wyzwania, z którymi borykać się muszą spedytorzy w całej Europie. Prywatna giełda jest rozwiązaniem, które stworzyliśmy po wnikliwej analizie potrzeb naszych klientów. To one zainspirowały nas do rozszerzenia naszej oferty produktowej. Prywatna giełda transportowa  pozwala sprawniej komunikować się z przewoźnikami, z którymi chcemy współpracować. Poza tym oszczędzamy czas, który do tej pory poświęcaliśmy na dziesiątki e-maili i telefonów. Zamiast tworzyć kosztowną, własną platformę można skorzystać z dostępnych narzędzi giełdy transportowej. Choć większość spedytorów doskonale zdaje sobie sprawę, że narzędzia technologiczne pomagają im sprzedać większą ilość ładunków, to jednocześnie pamiętają o ograniczeniach rynku spotowego. Szukając wolnej przestrzeni przewozowej dla swoich klientów, często mają zakaz korzystania z giełdy publicznej. Giełda prywatna  likwiduje ten problem. Współpracujemy tylko z zaufanymi przewoźnikami, a jednocześnie możemy sprawdzać poziom cen na giełdzie publicznej, co umożliwia nam orientację w bieżących stawkach. Pierwsze wdrożenia Giełdy Prywatnej już za nami, szykujcie się więc na więcej!”

Podsumowując, giełda prywatna jest dla Ciebie jeśli:

Bezpieczne transakcje są dla Ciebie priorytetem.

Oczekujesz szybkiej reakcji na oferty.

Masz zaufanych przewoźników, z którymi współpracujesz w pierwszej kolejności.

Twoi zleceniodawcy wykluczają publikację ładunków na giełdzie publicznej.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI PRYWATNEJ GIEŁDY TRANSPORTOWEJ

Chcesz zacząć pracę z prywatną giełdą transportową i wykorzystać jej potencjał w codziennej pracy? 

➡️  Wypełnij poniższy formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

➡️ Napisz do nas na LiveChat (opcja dostępna w dni robocze w godz. 7:00–17:00).

➡️  Napisz do nas na adres privatespot@trans.eu, wpisując w tytule: “giełda prywatna”.

➡️  Zadzwoń na naszą infolinię: +48 71 734 17 00 (dostępna w dni robocze, w godz. 7:00–17:00). 


* Raport “Rynek przewozowy 2022” Kondycja branży