Giełda Prywatna to Twój konkretny zysk

- Author: Marta Dunajko
giełda prywatna

Giełda Prywatna powstała jako bezpośrednia odpowiedź na potrzeby firm spedycyjnych, które chcą pracować z zaufanymi przewoźnikami i koncentrują swoją działalność wokół frachtów kontraktowych. Publikowane zlecenia docierają bowiem wyłącznie do wyselekcjonowanej grupy partnerów, z którymi mają już zbudowane relacje. 

Praca z prywatną giełdą transportową przynosi szereg korzyści, które zresztą potwierdzają nasi klienci. Niektórzy pochwalili się swoimi spostrzeżeniami i pierwszymi efektami na naszym blogu; są to TFF Logistic i Umbrella Logistic.

Jak możesz więc zyskać, inwestując w Giełdę Prywatną?

giełda prywatna

Więcej obsłużonych frachtów na rynku kontraktowym

Większa liczba odpowiedzi w krótszym czasie

Do tej pory, pracując z własną bazą przewoźników, spedytorzy musieli kontaktować się z nimi w tradycyjny sposób np. pisząc do nich zapytania lub dzwoniąc. W efekcie liczba odpowiedzi była ograniczona, a czas oczekiwania na nie wydłużał się przez nieodebrane telefony i nieodczytane maile. Dzięki Giełdzie Prywatnej, do której można dodać setki, a nawet tysiące zaufanych partnerów, wskaźnik odpowiedzi jest nieporównywalnie większy. 

Oszczędność czasu spedytorów

Dzięki jednorazowej publikacji frachtu i braku konieczności kontaktowania się z każdym przewoźnikiem osobno pracownicy zyskują masę czasu. Mogą go więc wykorzystać na obsługę dodatkowych zleceń, co oznacza tylko jedno – Twój większy zysk. 

Maksymalne wykorzystanie bazy przewoźników

Do Giełdy Prywatnej można zaprosić dowolną liczbę partnerów – nie ma na to limitów. Co więcej, przewoźnicy, którzy do tej pory nie byli użytkownikami giełdy publicznej Trans.eu, dostęp do Twojej prywatnej giełdy transportowej będą mieli bezpłatny. Dzięki temu możesz kontaktować się za pomocą jednego narzędzia z wszystkimi przewoźnikami ze swojej bazy. 

gielda prywatna trans.eu

Wyższe marże

W branży, w której czas jest na wagę złota, często nawiązuje się współpracę z pierwszym przewoźnikiem z listy, który zgodził się podjąć zlecenia. Niekoniecznie jest to najkorzystniejsza propozycja, ale pozwala spedytorom na szybkie przejście do kolejnych zadań. Dzięki większej liczbie odpowiedzi otrzymywanej przez Giełdę Prywatną możesz porównywać oferty, sprawnie negocjować stawki i w efekcie działać na większych marżach.

Maksimum bezpieczeństwa

Giełda Prywatna pozwala na maksymalizację bezpieczeństwa na dwa sposoby. Twoje frachty nie są widoczne publicznie, a także nie naruszasz publikacjami postanowień dotyczących poufności frachtów, które są częstą praktyką na rynku kontraktowym. 

Po drugie, ze swoimi ofertami docierasz tylko do wypróbowanych przewoźników, o których wiesz, że zrealizują zlecenie na najwyższym poziomie. 

Transparentność i pełna kontrola

Wszystko w jednym miejscu

Trans.eu pozwala Ci na zarządzanie całym procesem poszukiwania przewoźników z jednego miejsca – Twojego centrum dowodzenia. W dowolnym momencie możesz podejrzeć historię transakcji, rozmów i negocjacji prowadzonych przez Twoich pracowników. Dzięki Giełdzie Prywatnej znajdziesz tu także całą bazę kontaktów.

Moduł raportów

Dzięki wbudowanemu modułowi raportów business intelligence możesz sprawnie zarządzać pracą spedytorów, monitorować ich skuteczność oraz śledzić funkcjonowanie swojej giełdy. Analiza danych pochodzących z milionów frachtów daje też obraz ogólnej sytuacji rynkowej. 

Efektywność operacyjna

Automatyzacja procesu publikacji frachtów

Giełda Prywatna pozwala na optymalizację czasu pracowników związaną z tworzeniem zleceń, wystawianiem ofert czy obiegiem dokumentów. Na przykład, dzięki regułom automatycznym, niepodjęte zlecenia z Giełdy Prywatnej mogą być automatycznie wysyłane na Giełdę Publiczną. 

Integracja z własnym TMS

Giełdę Prywatną możesz łatwo zintegrować z własnym systemem zarządzania transportem. Połączenie to pozwala przyspieszyć publikację frachtów i zarządzanie nimi.

Praca z Giełdą Prywatną niesie za sobą szereg korzyści dla biznesu spedycyjnego, które przekładają się na najistotniejsze – Twój większy zysk. Możesz osiągnąć go na dwa sposoby – uzyskując wyższe marże i obsługując więcej frachtów bez powiększania zespołu czy też rezygnowania z bezpieczeństwa transakcji. Zapisz się na bezpłatną prezentację Giełdy Prywatnej, żeby dowiedzieć się więcej o jej możliwościach.