Nowość wyłącznie dla posiadaczy Giełdy Prywatnej! Oferty Bezpośrednie

- Author: Marta Dunajko

Oferty Bezpośrednie- Nowa funkcjonalność Giełdy Prywatnej

Od dziś firmy korzystające z Giełdy Prywatnej Trans.eu mogą jeszcze skuteczniej zabezpieczyć swoje procesy transportowe, wysyłając Oferty Bezpośrednie – i to całkowicie za darmo! Nowy tryb publikacji pozwala wysyłać frachty bezpośrednio w komunikatorze, zastępując liczne telefony i maile. 

Oferty Bezpośrednie to kolejny krok ku cyfrowej spedycji 

Masz stałego, sprawdzonego przewoźnika, do którego odzywasz się zawsze w pierwszej kolejności? Teraz wystarczy kilka sekund, by wysłać do niego gotową ofertę, nie wychodząc z Platformy Trans. Co jeszcze lepsze, jest to możliwe, nawet jeśli nie jest on użytkownikiem Platformy.

Oferty Bezpośrednie możesz wysyłać do wszystkich przewoźników, nawet tych, którzy nie są użytkownikami Platformy Trans.eu. 

Dzięki ofertom wysyłanym w komunikatorze każdy etap kontaktu z przewoźnikami odbywa się w tym samym miejscu, pozwalając Ci na cyfryzację kolejnego ogniwa w łańcuchu dostaw. Następnym etapem poszukiwania zaufanej firmy transportowej jest oczywiście Twoja Giełda Prywatna. 

Kształtujemy na nowo proces poszukiwania przewoźnika

Proces wysyłania ofert bezpośrednio w komunikatorze Trans.eu jest nie tylko prosty i bardzo wygodny, ale – co najważniejsze – staje się pierwszym etapem cyfrowego poszukiwania przewoźnika. O Ofertach Bezpośrednich możesz pomyśleć jak o wykonywanych telefonach i wysłanych mailach i SMS-ach – tylko robisz to szybciej i efektywniej. W tym czasie nie opuszczasz Platformy Trans i nie umyka Ci żadna okazja.

Nowy proces wyszukiwania przewoźnika

Co jeszcze możesz zyskać na co dzień? 

Wysyłając Oferty Bezpośrednie:

  • Oszczędzasz czas – wysyłasz mniej maili, mniej dzwonisz i nie gubią Ci się ważne wiadomości, ponieważ cała komunikacja z przewoźnikami odbywa się na jednej platformie.
  • Pracujesz wygodniej – jedno narzędzie porządkuje Twoją pracę i pozwala się skupić na ważniejszych sprawach.
  • Masz pełną kontrolę nad swoją pracą – Oferty Bezpośrednie są widoczne wyłącznie dla wybranych przez Ciebie przewoźników. Nie ma do nich dostępu konkurencja, załadowcy ani inni spedytorzy w firmie. 

Jak działają Oferty Bezpośrednie na Platformie Trans.eu?

Oferty Bezpośrednie możesz wysyłać do wybranych przewoźników lub grup przewoźników. Wybierasz z listy swoje kontakty i jednym kliknięciem wysyłasz do nich fracht.

Nowy tryb publikacji znajdziesz w:

  1. Formularzu publikacji frachtu w opcji Do wybranych – w odbiorcach wybierasz kontakty z komunikatora.
  2. Bezpośrednio w komunikatorze – z menu wybierasz Wyślij nowy fracht.

Maksymalna liczba odbiorców Oferty Bezpośredniej wynosi 15. Możesz jednak łączyć ich w grupy lub wysyłać frachty pojedynczo. 

Ofertę Bezpośrednią możesz wysłać do maksymalnie 15 kontaktów

Oferta frachtu trafia dokładnie tam, gdzie oczekuje tego Twój przewoźnik:

  • do specjalnej zakładki Dla mnie w module giełdowym
  • do każdej zakładki giełdowej przewoźnika*, gdzie Twój ładunek zostanie specjalnie wyróżniony
  • do aplikacji mobilnej Loads2Go wybudzając smartfon przewoźnika oraz za pośrednictwem komunikatora na Platformie Trans.eu
  • na skrzynkę mailową lub poprzez SMS-a bezpośrednio na jego telefon.

*której filtry pokrywają się z parametrami ładunku

Wypróbuj nowy tryb publikacji już teraz i przekonaj się, jakie to proste!