Zapanuj nad chaosem i poznaj nowe możliwości Giełdy Prywatnej. Podsumowanie webinaru

- Author: Marta Dunajko

webinar dla spedycji

10 kwietnia spotkaliśmy się, aby porozmawiać o tym, jak działa Giełda Prywatna Trans.eu i jak wykorzystać ją, aby pracować wygodniej i efektywniej. Zdradziliśmy też, jakie nowe funkcjonalności dodamy do niej jeszcze w tym miesiącu!

Webinar skierowany był do osób zainteresowanych wdrożeniem Giełdy Prywatnej w swojej firmie oraz spedytorów, którzy chcą maksymalnie wykorzystać jej potencjał w codziennej pracy. 

Swoją wiedzą podzielili się nasi eksperci: Marcin Haładuda, Sales Director CEE Region, Łukasz Muzyka, Product Manager, Private Cooperation Efficiency oraz Krzysztof Naparty, Product Manager, Mobile Solutions for Logistics. 

Ominęło Cię spotkanie?

Kliknij poniżej, aby otrzymać dostęp do jego nagrania:

Giełda Prywatna krok po kroku

Nasi eksperci pokazali, jak rozpocząć korzystanie z Giełdy Prywatnej. Najważniejszy wniosek jest taki, że dla spedytora korzystającego już z naszej giełdy transportowej, oferowanie ładunków na Giełdzie Prywatnej nie różni się praktycznie w niczym – jest proste i intuicyjne. Właściwie jedyne co się zmienia, to miejsce docelowe publikacji. 

Mogliśmy zobaczyć także, jak proces ten wygląda to po drugiej stronie, czyli jak przewoźnicy odbierają oferty z Giełdy Prywatnej. 

Pracuj szybciej i wygodniej 

Łukasz i Krzysztof, nasi specjaliści od produktu, podzielili się wskazówkami, jak spedytorzy mogą usprawnić swoją pracę dzięki Giełdzie Prywatnej, czyli szybko publikować i automatyzować wysyłanie ładunków i rozwijać swoją sieć na Platformie o przewoźników, którzy nie korzystają z Platformy Trans.eu.

Dodatkowo przydatną funkcjonalnością jest link do wysyłania wszystkich swoich ofert lub ich zestawów, spełniających określone kryteria.

Dowiedz się więcej o linkach, pod którymi przewoźnicy znajdą wyłącznie Twoje oferty

Nowość na Platformie: Oferty Bezpośrednie

Już niebawem użytkownicy Giełdy Prywatnej będą mogli wysyłać kompletne oferty frachtów do swoich ulubionych przewoźników za pomocą komunikatora Trans.eu. Funkcjonalność ta ma jeszcze bardziej ułatwić pracę spedytorom, zastępując liczne telefony i maile. 

Praca z poziomu jednego narzędzia to ogromny komfort i szansa na szybsze akceptacje ofert. Dzięki Ofertom Bezpośrednim spedytorzy zachowują również poufność swoich rozmów i negocjacji, gdyż nie są one widoczne dla konkurencji ani innych pracowników w firmie.

Był to nasz pierwszy w tym roku webinar, ale z pewnością nie ostatni. Już niebawem będziemy rozmawiać o cyfrowej spedycji. Koniecznie zapisz się na nasz newsletter, aby nie przegapić informacji o nadchodzących wydarzeniach!