Pomóż w transporcie humanitarnym do Turcji!

- Author: Dominika Krzak


Pomóż ofiarom tragicznych trzęsień ziemi w Turcji i Syrii – dołącz do organizowanej przez nas platformy humanitarnej. Już teraz oferty z pomocą przeznaczoną dla ofiar tragicznych zdarzeń można łatwo dodawać i wyszukiwać na giełdzie transportowej, wykorzystując filtr “Pomoc humanitarna”. Poszukujemy też firm, które chcą zaangażować się w przewóz najpotrzebniejszych towarów zorganizowanych przez organizacje pozarządowe i Ministerstwo Transportu Turcji.

Solidarni z Ukrainą. Solidarni z Turcją!

 • Łukasz Muzyka, Trans.eu

  Łukasz Muzyka Product Manager, Trans.eu
  W lutym 2022 roku, na Platformie Trans.eu uruchomiony został filtr “pomoc humanitarna”, który ułatwia organizację tysięcy transportów z pomocą dla ofiar wojny na Ukrainie. Już teraz wykorzystujemy go również dla wyróżnienia ofert z pomocą humanitarną dla osób poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji. Dziękujemy Wam za wspaniałą pomoc, którą od ponad roku okazujecie naszym sąsiadom i liczymy, że nie pozostaniecie obojętni na sytuację w Turcji i Syrii.

Chcesz pomóc w transporcie pomocy humanitarnej?

👉 Jeżeli jesteś spedytorem i dodajesz na giełdę ładunek z pomocą dla Turcji – oznacz go jako “Pomoc humanitarna” (lub “Humanitarian aid”). Wystarczy, że w oknie dodawania frachtu w dodatkowych informacjach wpiszesz: pomoc humanitarna. Oznaczenie doda się automatycznie./span>

👉 Jeżeli jesteś przewoźnikiem i możesz pomóc w dostarczeniu ładunku do osób potrzebujących na terenie Turcji – wykorzystaj filtr “Pomoc humanitarna”, który szybko wskaże Ci takie oferty przejazdu.

Dołącz do globalnej akcji pomocy dla Turcji!

Działając w porozumieniu z Tureckim Ministerstwem Transportu Drogowego oraz Ambasadami Tureckimi na terenie UE budujemy międzynarodowy klaster pomocy. Ma on za zadanie połączyć wszystkie firmy oraz organizacje pozarządowe, jakie mogą pomóc Turcji. Skala następstw trzęsienia ziemi jest ogromna, dziesiątki tysięcy ofiar poszkodowanych w jego wyniku oczekuje podstawowej pomocy humanitarnej.
Naszym celem jest stworzenie płynnego łańcucha dostaw ładunków z pomocą dla Turcji.

Jakiego rodzaju wsparcie jest potrzebne?

Ze strony spedycji:

✅ zaplanowanie trasy,

✅ dodanie ładunków na giełdę transportową i pomoc w znalezieniu przewoźnika,

✅ potwierdzenia z Ambasadą Turecką, że pojazd będzie zawierał pomoc humanitarną. dzięki czemu będzie miał pierwszeństwo obsługi na granicy.

Ze strony przewoźnika:

✅ podjęcie ładunku z pomocą humanitarną i dostarczenia go do potrzebujących.

Łączymy wszystkie osoby i organizacje, które chcą udzielić pomocy humanitarnej Turcji, ze spedytorami i kierowcami chętnymi do pomocy. Włączając się do akcji, stworzysz z nami zaufany, transportowy łańcuch pomocy

Jeżeli:
– szukasz transportu, aby pomóc Turcji,
– chcesz pomóc w planowaniu trasy, wyszukiwaniu odpowiednich pojazdów lub dodawaniu ładunków,
– masz możliwość przejazdu z ładunkiem z pomocą humanitarną do Turcji,
wypełnij poniższy formularz i czekaj na nasz kontakt.

SPEDYTORZY I PRZEWOŹNICY DLA TURCJI!

Włącz się do akcji.

  Podanie NIP jest dobrowolne, ale znacznie przyśpieszy nam weryfikacje Twojego zgłoszenia.
  Obowiązek informacyjny RODO - Administrator danych osobowych
  Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w niniejszym formularzu jest Trans.eu Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Racławickiej 2-4, 53-146 Wrocław 65, NIP 894 27 64 658. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.