Cyfrowa spedycja. Możliwości, wyzwania, perspektywy. Pobierz najnowszy raport!

- Author: Marta Dunajko

raport cyfrowa spedycja

Cyfryzacja będzie odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości branży TSL, a jednocześnie stanowić główne wyzwanie dla firm działających w tym sektorze ze względu na braki kadrowe oraz konieczność znacznych wydatków i dostosowania się do ograniczeń regulacyjnych.

Czym jest cyfrowa spedycja? Jaki jest poziom digitalizacji w polskich firmach transportowych? Jakie cyfrowe narzędzia możesz wdrożyć już teraz? Odpowiedzi znajdziesz w naszej publikacji. 

Pobierz najnowszy raport i przygotuj swoją spedycję na nadchodzące zmiany w branży transportowej.

Co ciekawego znajdziesz w raporcie?

raport cyfryzacja w spedycji

💡  Analizę uwarunkowań rynkowych. Dowiesz się, czy obecnie jest dobry czas na inwestowanie w technologie, a jeśli tak – to jakie.

💡  Sposoby na wykorzystanie narzędzi cyfrowych w obliczu rosnących kosztów prowadzenia działalności, deficytu kierowców oraz wyzwań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa transportu. 

💡 Ocenę stanu cyfryzacji firm transportowych w Polsce i na świecie. Dowiesz się, ile przedsiębiorstw wykorzystuje już technologie do zarządzania transportem i jakie są obecnie ich priorytety, 

💡 Identyfikację czynników hamujących postęp cyfrowy w firmach z branży TSL. Rozdział ten ułatwi Ci zrozumienie przeszkód, z którymi możesz się spotkać w swojej firmie.

💡 Prognozy dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii, takich jak sztuczna inteligencja i blockchain. Dowiesz się więcej o automatyzacji, smart kontraktach i pojazdach autonomicznych.

💡 Wypowiedzi i wywiady z przedstawicielami firm spedycyjnych. Przeczytasz między innymi wywiad z AI Managerem z firmy Visline oraz o tym, jak Found Solution wprowadza w życie model spedycji cyfrowej.

Pełen raport Cyfrowa spedycja. Możliwości, wyzwania, perspektywy” pobierzesz bezpłatnie na naszej stronie. 👇