Krajowa i międzynarodowa giełda transportowa dla spedytorów – znajdź wolne pojazdy z TFF – podejmij współpracę z przewoźnikami

Giełda transportowa zapewnia szeroki dostęp do wolnych przestrzeni ładunkowych. Obsłuż więcej zleceń i zbuduj przewagę konkurencyjną dla Twojej spedycji. Giełda to także konkurencyjne stawki dopasowane do aktualnej sytuacji na rynku. Współpracuj z tysiącami  przewoźników z giełdy transportowej krajowej i międzynarodowej. 

Giełda transportowa – unikalne rozwiązania spedycyjne

Giełda transportowa dostępna na Platformie Trans for Forwarders to uniwersalne i niezawodne narzędzie pracy spedytora. Współpraca przewoźnik-spedytor staje się łatwiejsza. Sprawdź, jak dzięki sprawdzonym rozwiązaniom dostępnym na giełdzie ładunkowej możesz rozwijać Twoją spedycję!

Dostęp do tysięcy przewoźników

Giełda transportowa zapewnia dostęp do ponad 21 tysięcy zweryfikowanych przewoźników, więc każdej chwili możesz skorzystać z usług wolnych firm transportowych. Zrealizuj więcej zleceń spedycyjnych dla Twoich klientów dzięki dostępowi do zasobów oferowanych przez giełdę przewozową.

Sprawdź i zamów dostęp do Platformy już dziś!

Wolne auta w każdym zakątku Europy

Znalezienie wolnej przestrzeni ładunkowych w celu transportu ładunków Twoich klientów jest niezwykle proste. Giełda przewozowa obejmuje swoim zasięgiem teren całej Polski i Europy. Ułatwia to międzynarodową współpracę przewoźnik spedytor. Zamów dostęp do Platformy, a znalezienie wolnego auta na terenie niemal całego kontynentu nie będzie stanowić żadnego problemu.

Każdy rodzaj zabudowy ciężarowej

Do transportu ładunku krajowego lub międzynarodowego potrzebujesz naczepy typu firanka standard? Mega? A może chłodnia? Giełda ładunków pozwala łatwo znaleźć samochody ciężarowe o wybranym rodzaju zabudowy. Zlecenie od Twojego klienta wymaga specjalistycznej naczepy? Na giełdzie transportu dostępne są niemal wszystkie rodzaje zabudowy ciężarowej.

Jak działa giełda transportowa?

Platforma TFF działa w sposób podobny jak giełda towarów. Spedytorzy zgłaszają tam wolne ładunki do przewiezienia firmom z publicznej lub prywatnej giełdy ładunkowej. Następnie dochodzi do akceptacji lub negocjacji warunków zlecenia oraz stawki. Ostateczna oferta zostaje zaakceptowane przez obie strony, podobnie jak na giełdzie towarowej. Po realizacji zlecenia każda ze stron może wystawić ocenę współpracy. Opinie widoczne są dla innych użytkowników giełdy ładunkowej i pozwalają na budowę dobrej reputacji.

Bezpieczeństwo 

Każda firma przed uzyskaniem dostępu do Platformy oraz giełdy transportowej krajowej i międzynarodowej podlega wielostopniowej weryfikacji. Proces ten polega m.in. na szczegółowym sprawdzeniu dokumentacji rejestrowej, licencji, powiązań kapitałowych oraz danych bankowych. To wszystko wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa współpracy z firmami transportowymi z giełdy przewozowej.

Łatwa obsługa

Zgłoszenie frachtu na giełdę transportową polską i międzynarodową jest proste. Czytelny interfejs sprawia, że wystarczy wskazać podstawowe informacje, takie jak adres lub kod pocztowy załadunku i dostawy. Następnie wprowadź dane dotyczące ładunku i warunków przewozu. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby Twoje frachty transportowe trafiły na giełdę ładunków.

Komunikacja w każdym języku

Wydajna współpraca przewoźnik-spedytor bez barier językowych. Giełda transportowa międzynarodowa zapewnia łatwą komunikację w językach obcych z firmami transportowymi. Skorzystaj z wygodnego komunikatora, który wyposażono w automatyczny translator. Łatwo sprzedawaj frachty na giełdzie ładunkowej przewoźnikom z całej Europy.

Wygodna weryfikacja przewoźników

Platforma TFF oferuje usługę Carrier Compliance, która wspiera weryfikację firm transportowych z giełdy przewoźników TFF. Już w kilka minut Ty i Twoi spedytorzy możecie otrzymać szczegółowy raport wraz z rekomendacją współpracy. Dzięki temu giełda ładunków jest wygodnym miejscem do nawiązywania owocnych relacji biznesowych.

Integracja TMS

Giełda transportowa dostępna na Platformie TFF może zostać szybko i łatwo zintegrowana z Twoim systemem TMS lub ERP. Rozwiązanie to pozwala przyspieszyć, a nawet zautomatyzować wiele procesów spedycyjnych. Dzięki temu praca na giełdzie transportu może stać się jeszcze wydajniejsza.

Raporty z pracy spedytorów

Sprawdzaj aktualną sytuację rynkową dzięki raportom dostępnym na Platformie. Zanonimizowane dane z giełdy transportowej zostają przeanalizowane przez nasze algorytmy. Możesz łatwo porównać wysokość Twoich stawek ze średnimi stawkami z otwartego rynku. Podejmuj lepsze decyzje dzięki korzystaniu z rozwiązań dostępnych na giełdzie ładunków.

Twoja giełda ładunkowa – sprawdź korzyści!

Przekonaj się, jak Platforma ułatwi Ci pracę!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czym jest giełda transportowa?

Giełda transportowa to zbiór profesjonalnych narzędzi, które są niezbędne do wykonywania zawodu spedytora. Dzięki giełdzie transportowej polskie firmy spedycyjne zyskują dostęp do międzynarodowej społeczności przewoźników. Pozwala to na skuteczne budowanie przewagi konkurencyjnej.

Jak działa giełda transportowa?

Giełda transportowa umożliwia wydajną współpracę przewoźnik spedytor. Jako zleceniodawca możesz łatwo zgłaszać ładunki transportowe, a następnie szybko przekazywać je do realizacji sprawdzonym firmom transportowym. Giełda transportowa polska, która zrzesza przewoźników krajowych oraz giełda transportowa międzynarodowa, na której obecne są firmy z całej Europy połączono w jedną, wygodną w obsłudze platformę.

Czy warto wybrać Trans for Forwarders?

Giełda transportowa krajowa i międzynarodowa TFF zapewnia kompleksowe rozwiązania spedycyjne. Zaczynając od kluczowego dostępu do europejskiego rynku przewoźników, przez bezpieczeństwo, aż po zaawansowane narzędzia analityczne giełda transportu stanowi wszechstronne narzędzie pracy spedytora. Atrakcyjne warunki cenowe dodatkowo zwiększają popularność giełdy transportowej międzynarodowej i krajowej.

Która giełda transportowa jest najlepsza?

Warto zastanowić się, czym powinna charakteryzować się najlepsza giełda transportowa. Istotnym czynnikiem z pewnością jest liczba dostępnych firm transportowych. Kluczowe są także łatwość obsługi oraz kontaktowania się z przewoźnikami w dowolnym języku. Wszystkie te funkcje zapewnia giełda transportowa polska i międzynarodowa. Sprawdź już dziś, jak dostęp do Platformy pomoże w rozwoju Twojej firmy spedycyjnej.