Zlecenia transportowe

Przewoźnicy dostępni na wyciągnięcie ręki. Trans for Forwarders to prywatna i publiczna giełda transportowa, zbierająca zlecenia transportu – sprawdzone rozwiązanie na rynku. Sprawdź jak zapewnić sobie stały dostęp do przewoźników realizujących Twoje zlecenia transportowe dzięki Platformie!

Dostęp do wolnych pojazdów jest niezbędny

Mam ładunek, szukam transportu – z takim wyzwaniem mierzy się codziennie wielu spedytorów. Wolne frachty często muszą zostać niezwłocznie załadowane, a następnie terminowo dostarczone do odbiorcy. Rynek spedycyjny charakteryzuje się wysoką konkurencyjnością, więc usługa powinna zostać wykonana szybko i sprawnie. W przeciwnym razie kolejne zlecenia transportowe mogą trafić do innego spedytora. 

Przewoźnicy z Polski i całej Europy czekają na Twoje zlecenia transportowe

Platforma Trans for Forwarders to nie tylko strona ze zleceniami transportowymi. Giełda wolnych pojazdów skupia tysiące przewoźników z różnych krajów, którzy dysponują przestrzenią ładunkową w niemal każdym zakątku Europy. Z ich pomocą zrealizujesz zlecenia transportowe na terenie całego kontynentu, zyskując uznanie Twoich klientów.

Bezpośrednie zlecenia transportowe pozwalają szybko zbudować bazę przewoźników

Bezpośrednie zlecenia transportowe przekazywane do realizacji przewoźnikom pozwolą Ci łatwo nawiązać owocną współpracę z wieloma firmami transportowymi. Dzięki temu szybko zbudujesz bazę kontrahentów, którym będziesz mógł bezpośrednio zgłaszać wolne frachty od Twoich zleceniodawców.

Współpraca ze sprawdzonymi firmami transportowymi

Wszystkie firmy oferujące transport ładunków na giełdzie publicznej podlegają szczegółowej weryfikacji przed uzyskaniem dostępu do platformy Trans for Forwarders. Dzięki temu oszczędzasz czas i środki finansowe potrzebne do samodzielnego sprawdzenia przewoźników. Ponadto zyskujesz pewność, że Twoje zlecenia transportowe zostaną zrealizowane przez profesjonalnych kontrahentów.

Jak szybko znaleźć przewoźnika?

Strona ze zleceniami na transport odwiedzana jest codziennie przez tysiące przewoźników. Dzięki temu łatwo znajdziesz odpowiedniego usługodawcę. Sprawdź jakie to proste!

Wystarczy parę kliknięć, aby zgłosić zlecenie na transport

Wystawienie wolnego frachtu na giełdę transportową Trans for Forwarders jest niemal tak łatwe, jak powiedzenie mam ładunek, szukam transportu. Wpierw wskaż daty oraz adresy lub kody pocztowe załadunku i rozładunku. Następnie podaj dane dotyczące wagi, wymiarów oraz warunków przewozu. Możesz dodać także cenę każdego zlecenia na transport, aby zachęcić przewoźników do skontaktowania się z Tobą.

Ogłoszenie możesz wystawić na giełdzie publicznej lub prywatnej

Gdy masz ładunek i szukasz transportu, możesz wystawić wolny fracht na giełdzie publicznej. Wtedy ogłoszenie będzie widoczne dla wszystkich użytkowników Platformy. Zlecenie na transport możesz zaadresować jedynie do wybranej grupy przewoźników. W tym celu skorzystaj z giełdy prywatnej.

Łatwa komunikacja w każdym języku

Dzięki wbudowanemu komunikatorowi łatwo omówisz z przewoźnikiem warunki dotyczące realizacji zlecenia transportu. Ponadto narzędzie wyposażono w automatyczny translator. Dzięki temu możesz łatwo komunikować w każdym języku z przewoźnikami, którym chcesz zlecić transport ładunków.

Sprawdź i wystawiaj oceny po realizacji frachtu

System ocen pozwala szybko sprawdzić firmę, której chcesz wystawić zlecenie na transport. Wystarczy kliknąć zakładkę oceny, aby sprawdzić przebieg transportu ładunków dla innych zleceniodawców. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów możesz skontaktować się z osobą

Łatwe wyszukiwanie wolnych aut

Znalezienie odpowiedniego samochodu do obsługi zlecenia transportu na Platformie Trans for Forwarders jest łatwe. Sprawdź, jak działa giełda wolnych pojazdów.

Przejrzysty interfejs

Giełdę wolnych pojazdów znajdziesz w górnej części menu systemu Trans for Forwarders poniżej zakładki zawierającej wolne frachty. Wystarczy więc jedno kliknięcie, aby dotrzeć do przewoźników czekających bezpośrednie zlecenie transportowe od Ciebie.

Szybkie filtrowanie

Chcesz łatwo znaleźć pojazdy, które mogę obsłużyć Twoje zlecenia transportowe? Wybierz daty oraz adres lub kod pocztowy miejsc załadunku, a na ekranie Twojego komputera lub smartfonu ukażą się ogłoszenia wystawione przez przewoźników. Następnie skontaktuj się ze wskazaną osobą za pomocą komunikatora i łatwo omów warunki Twojego zlecenia na transport.

Tysiące wolnych pojazdów każdego dnia

Każdego dnia przewoźnicy szukający zleceń na transport wystawiają swoje wolne pojazdy na giełdzie Trans for Forwarders. Znacznie ułatwia to pracę spedytorom. Dostęp do tysięcy samochodów ciężarowych sprawia, że znalezienie odpowiedniego pojazdu do realizacji zlecenia na transport jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zamów prezentację Platformy TFF i sprawdź, jak łatwo znajdziesz odpowiednich przewoźników do realizacji każdego zlecenia na transport!