Zlecenia transportowe na chłodnie – znajdź przewoźnika i transport na wolne ładunki z giełdą transportową Trans.eu

Giełda ładunków chłodniczych łączy spedytorów i wyspecjalizowanych przewoźników. Bezpiecznie i komfortowo realizuj frachty na chłodnie dzięki dostępowi do Platformy Trans for Forwarders. Sprawdź, jak innowacyjne funkcjonalności mogą ułatwić pracę Twojego zespołu spedytorów.

Giełda ładunków chłodniczych dla spedytorów

Ładunki na chłodnie łatwo i szybko zlecisz dzięki Platformie Trans.eu. To niezbędne narzędzie w pracy spedytora sprawia, że współpraca z firmami transportowymi przebiega w wygodny i bezpieczny sposób. 

Załóż konto i sprawdź, jakie jeszcze korzyści dla Twojej spedycji niesie dostęp do nowoczesnych narzędzi spedycyjnych.

Tysiące przewoźników czeka na ładunki na chłodnie

Giełda ładunków chłodniczych na Platformie Trans.eu zapewnia dostęp do tysięcy przewoźników dysponujących chłodniami o zróżnicowanej wielkości. Pozwala to łatwo znaleźć wolną przestrzeń ładunkową dla różnego rodzaju towarów. Wolne frachty na chłodnie zlecisz w stawkach dopasowanych do aktualnej sytuacji na rynku.

Frachty na chłodnie w całej Europie

Na Platformie łatwo i szybko zlecisz frachty na chłodnie w dowolnych zakątkach Europy. Polskie i zagraniczne firmy transportowe czekają na frachty chłodnicze do realizacji. Korzystaj z wolnych przestrzeni ładunkowych i skutecznie realizuj wszystkie frachty na chłodnie zgłaszane przez Twoich klientów. Powiększaj bazę Twoich podwykonawców dzięki dostępowi do zagranicznych firm transportowych.

Prywatna giełda ładunków chłodniczych

Dzięki prywatnej giełdzie ładunków chłodniczych współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami staje się jeszcze łatwiejsza. To Ty wybierasz, które firmy transportowe chcesz zaprosić do giełdy prywatnej. Następnie przewoźników możesz dowolnie pogrupować. Dzięki regułom automatycznym możesz zdecydować, jakim rodzajom firm transportowych wpierw oferować Twoje ładunki na chłodnie.

Bezpieczeństwo

Każda firma wnioskująca o dostęp do Platformy poddawana jest szczegółowej weryfikacji. Możesz także zlecić dodatkowe sprawdzenie przewoźnika przed przydzieleniem ładunku na chłodnię. Skorzystaj z usługi Carrier Compliance, w ramach której przeprowadzona zostanie weryfikacja dokumentacji, polisy ubezpieczeniowej oraz floty wybranej firmy transportowej.

Łatwa komunikacja

Wygodnie negocjuj warunki realizacji frachtów na chłodnie dzięki prostemu w obsłudze komunikatorowi, który dodatkowo wyposażono w automatyczny translator. Narzędzie to pozwala na łatwą komunikację z zagranicznymi kontrahentami bez znajomości języków obcych. Wystarczy wpisać treść wiadomości po polsku, a zostanie ona automatycznie przetłumaczona na język, z którego korzysta Twój kontrahent.

Integracja TMS

Wykorzystaj w pełni potencjał swojego systemu TMS dzięki integracji z Platformą. Dzięki temu całkowicie wyeliminujesz ewentualne błędy powstające podczas przepisywania treści do zlecenia transportowego. Integrację można przeprowadzić z niemal każdym systemem TMS, niezależnie od tego, czy korzystasz z popularnych bądź autorskich programów do zarządzania transportem.

Raporty z pracy spedytorów

Zaawansowane raporty dotyczące pracy spedytorów ułatwiają podejmowanie owocnych decyzji biznesowych. Wyniki osiągane przez Twoich pracowników możesz porównać ze zanonimizowanymi danymi pochodzącymi z giełdy publicznej. Dzięki temu sprawdzisz wysokość stawek oferowanych przewoźnikom i znajdziesz frachty, na których Twoja firma może osiągać większe zyski niż dotychczas.

Poszukujesz frachtów na chłodnie? Przetestuj Platformę!