Zlecenia transportowe plandeką – znajdź przewoźnika i transport na wolne ładunki z giełdą transportową Trans.eu

Transport plandeką należy do najczęściej publikowanych ofert na Platformie Trans.eu. Dzięki dostępowi do tysięcy przewoźników obsłużysz więcej zleceń transportowych. Sprawdź, jak łatwo i bezpiecznie możesz zlecić transport plandeką na Platformie Trans.eu.

Chcesz łatwo zlecać transport plandeką?

Giełda pozwala łatwo znaleźć przewoźników na transport plandeką. Narzędzie to oferuje wiele rozwiązań, które znacznie ułatwiają wykonywanie obowiązków spedytorów. Korzystanie z Platformy odbywa się z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Sprawdź, jak wszystkie te czynniki mogą pomóc w rozwoju Twojej spedycji.

Tysiące przewoźników czeka na zlecenia na transport plandeką

Dzięki Platformie łatwo i szybko zlecisz transport na plandekę. Ponad 21 tysięcy firm transportowych obecnych na giełdzie każdego dnia szuka frachtów. Szeroki dostęp do wolnych przestrzeni ładunkowych to sprawdzony sposób na budowanie owocnych relacji biznesowych ze zleceniodawcami.

Wolne plandeki dostępne w całej Europie

Polscy i zagraniczni przewoźnicy mogą dla Twojej spedycji zrealizować transport plandeką na terenie całej Europy. Dzięki temu możesz obsługiwać więcej zleceń spedycyjnych w niemal każdym zakątku Starego Kontynentu. Ponadto nawiązywanie współpracy zagranicznymi firmami transportowymi pozwala zwiększyć zasięg oferowanych usług spedycyjnych i pozyskać nowych zleceniodawców.

Zamów dostęp do Platformy już dziś i nawiąż nowe relacje biznesowe w całej Europie!

Plandeki – giełda prywatna

Chcesz jeszcze wygodniej zlecać transporty na plandekę? Skorzystaj z prywatnej giełdy, do której możesz zaprosić wybranych przewoźników. Automatyczne reguły pozwalają pogrupować firmy transportowe i przekazywać Twoje frachty po kolei do wybranych zleceniobiorców. Ponadto na giełdzie prywatnej możesz oferować frachty kontraktowe objęte zakazem umieszczania na giełdach publicznych. 

Bezpieczeństwo

Wszyscy członkowie podlegają wielostopniowej weryfikacji przed uzyskaniem udzieleniem dostępu do systemu. Dodatkowo możesz skorzystać z usługi Carrier Compliance, która już w ciągu kilku minut przedstawi rekomendację współpracy z wybraną firmą transportową. Dzięki temu wnikliwie sprawdzisz kontrahenta przed przydzieleniem zlecenia na transport plandeką.

Łatwa komunikacja

Łatwy w obsłudze komunikator stanowi integralną część Platformy. Skorzystaj z tego praktycznego narzędzia, aby wygodnie komunikować się z podwykonawcami. Brak znajomości języków obcych nie stoi już na przeszkodzie nawiązywania współpracy z zagranicznymi kontrahentami, ponieważ komunikator wyposażono w automatyczny translator, który natychmiast tłumaczy wiadomości.

Integracja TMS

Dzięki integracji Platformy Trans.euz Twoim systemem TMS praca spedytorów stanie się znacznie łatwiejsza. Dzięki temu Twój zespół uniknie czasochłonnego przepisywania tych samych danych np. w celu wystawienia zleceń transportowych. Pozwala to także uniknąć pomyłek podczas wystawiania dokumentów. Platforma jest łatwa w integracji z popularnymi oraz autorskimi systemami TMS

Raporty z pracy spedytorów

Zarządzanie pracą zespołu spedytorów jest znacznie wydajniejsze, gdy masz do dyspozycji nowoczesne narzędzia, takie jak Raporty Business Intelligence. Dzięki dostępowi do szerokiego zakresu informacji możesz zrobić rynkowy benchmark stawek, a także wnikliwie sprawdzić efektywność, sposoby pracy oraz siłę negocjacyjną spedytorów pracujących w Twojej firmie. 

Zarządzanie spedycją staje się prostsze!