Zlecenia transportowe na samochody ciężarowe – znajdź przewoźnika i transport na wolne ładunki z giełdą transportową Trans.eu

Chcesz łatwo i szybko obsługiwać zlecenia transportowe na pojazdy ciężarowe dla Twoich klientów? Sprawdzonym rozwiązaniem jest giełda ładunków dla pojazdów TIR, która dostępna jest na Platformie Trans.eu. Przekonaj się, jakie korzyści dla Twojej spedycji niesie to praktyczne narzędzie. 

Giełda ładunków TIR ułatwia pracę każdego spedytora

Dlaczego giełda transportowa dla TIRów dostępna na Platformie TFF jest tak często wybierana przez firmy spedycyjne w całej Europie? Nowoczesne narzędzia pozwalają nie tylko znaleźć odpowiednich przewoźników, lecz także zwiększają komfort i bezpieczeństwo. Sprawdź, jak łatwo możesz obsługiwać zlecenia transportowe na TIRy dzięki rozwiązaniom dostępnym na Platformie.

Nieograniczony dostęp do tysięcy przewoźników

Giełda ładunków TIR oferuje  dostęp do 21 tys. zweryfikowanych firm transportowych. Wielu przewoźników obecnych na Platformie dysponuje samochodami ciężarowymi o DMC 40 ton. Dzięki temu łatwo i szybko zrealizujesz wszystkie zlecenia transportowe ciężarowe i zbudujesz wizerunek solidnego spedytora w oczach Twoich klientów.

Wolne samochody ciężarowe w całej Europie

Giełdę transportową TIR tworzy międzynarodowa społeczność przewoźników z całej Europy. Pozwala to łatwo realizować zlecenia transportowe ciężarowe niezależnie od miejsca załadunku i rozładunku. Dostęp do wolnych przestrzeni ładunkowych w każdym zakątku Starego Kontynentu to sprawdzony sposób, aby budować przewagę konkurencyjną.

Jak działa publiczna giełda transportowa TIR?

Na giełdzie publicznej łatwo wystawisz oferty dotyczące zleceń transportowych TIR. Wystarczy jedynie wskazać daty, adresy załadunku i dostawy oraz podstawowe parametry frachtu. Następnie przewoźnicy będą kontaktować się z Tobą w celu omówienia warunków realizacji zlecenia transportowego ciężarowego

Zamów dostęp do Platformy Trans.eu, aby uzyskać korzystne stawki spotowe, dopasowane do aktualnej sytuacji na rynku!

Prywatna giełda ładunków TIR

Zlecenia transportowe TIR łatwo i bezpiecznie możesz oferować swoim przewoźnikom na giełdzie prywatnej. Sam decydujesz, którym firmom transportowym będziesz udostępniać wolne frachty. Możesz także tworzyć grupy przewoźników i oferować im zlecenia transportowe ciężarowe z użyciem reguł automatycznych. 

Łatwa komunikacja w każdym języku

Negocjacje warunków zleceń transportowych TIR na Platformie TFF jest łatwe dzięki wbudowanemu komunikatorowi. Archiwizacja prowadzonych rozmów ułatwia wyjaśnianie ewentualnych sporów. Ponadto komunikator wyposażony jest w automatyczny translator, który pozwala łatwo prowadzić rozmowy z zagranicznymi kontrahentami bez potrzeby znajomości języków obcych.

Akceptuj i oceniaj zlecenia transportowe TIR

Każde zlecenie transportowe ciężarowe możesz zaakceptować jednym kliknięciem. Przed przydzieleniem zlecenia transportowego ciężarowego możesz sprawdzić oceny wystawione przez wcześniejszych zleceniodawców. Dzięki temu łatwiej dokonasz wyboru firmy transportowej na giełdzie ładunków TIR.

Weryfikacja przewoźników

Każda firma przed uzyskaniem dostępu do Platformy podlega ścisłej weryfikacji. Ponadto możesz skorzystać z usługi Carrier Compliance, która szczegółowo sprawdza m.in. polisy ubezpieczeniowe przewoźnika oraz jego flotę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że powierzone zlecenia transportowe ciężarowe trafiają do podwykonawców spełniających Twoje normy bezpieczeństwa.

Integracja giełdy TIR z systemami TMS 

Systemy TMS znacznie ułatwiają pracę spedytorom. Giełdę transportową TIR można łatwo zintegrować z popularnymi, jaki i autorskimi systemami do zarządzania transportem. Dzięki temu Twoi spedytorzy unikną czasochłonnego i podatnego na błędy przepisywania danych niezbędnych do wystawiania zleceń transportowych TIR.

Zaawansowane raporty

Podejmuj trafne decyzje biznesowe dzięki raportom dostępnym na Platformie Trans.eu. Informacje na temat aktualnych stawek na otwartym rynku pochodzą m.in. ze zanonimizowanych danych z giełdy publicznej. Sprawdź, jakie marże osiągają Twoi spedytorzy i znajdź trasy, na których Twoja firma może osiągać większe zyski.

Wykorzystaj możliwości oferowane przez giełdę ładunków TIR

Wszystkie rozwiązania dostępne na giełdzie ładunków TIR w znacznym stopniu zwiększają wydajność pracy spedytorów. Dostęp do tysięcy przewoźników pozwala skutecznie realizować zlecenia transportowe ciężarowe dla Twoich klientów.

Zamów dostęp do Platformy i przekonaj się, jak wydajna może stać się praca spedytora.