Chcesz w pełni wykorzystać potencjał swojej bazy przewoźników?

Twoja Prywatna giełda transportowa – z Twoimi przewoźnikami, na Twoich zasadach – to rozwiązanie, którego potrzebujesz! Pracuj bezpiecznie i efektywnie, korzystając ze sprawdzonych funkcjonalności Platformy Trans.eu.

UMÓW ROZMOWĘ JUŻ TERAZ!

ONI JUŻ KORZYSTAJĄ Z GIEŁDY PRYWATNEJ

Giełda prywatna to rozwiązanie, które stworzyliśmy, aby pomóc Ci pracować bezpiecznie i efektywnie z Twoją własną bazą przewoźników, w znanym środowisku Platformy Trans.eu.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Do Giełdy Prywatnej zapraszasz wyłącznie swoich zaufanych przewoźników. W ten sposób masz kontrolę nad tym, kto zobaczy Twoje oferty, ponieważ nie są one widoczne publicznie.
 • EFEKTYWNOŚĆ

  Dzięki Giełdzie Prywatnej skrócisz i zautomatyzujesz procesy do tej pory wykonywane ręcznie. Funkcjonalności Platformy Trans.eu pomogą Ci wykorzystać pełny potencjał swojej bazy przewoźników i skutecznie zrealizować wszystkie swoje zlecenia.
 • WŁASNE ZASADY

  To Ty najlepiej znasz swoją sieć kontrahentów. Giełda Prywatna to Twoja własna giełda transportowa, gdzie sam ustalasz zasady współpracy adekwatne do Twoich potrzeb.

Co nasi klienci o nas mówią

Nie musisz ufać nam na słowo. Zobacz opinie naszych klientów o współpracy z nami.

,,Jednym z głównych powodów, dla których zdecydowaliśmy się na Giełdę Prywatną Trans.eu jest fakt, że załadowcy nie życzą sobie wystawiania ich ładunków na giełdach publicznych”

Marcin Rabenda
Kierownik Spedycji
Ritex

,,Łatwe wyszukiwanie ofert, szybki dostęp do zaufanych partnerów, efektywna komunikacja- to tylko niektóre zalety Giełdy Prywatnej.”

Pavel Kveten
COO
Girteka

,,Korzystanie z bazy sprawdzonych przewoźników to najprostszy sposób na zwiększenie bezpieczeństwa transakcji, gdyż wśród kontrahentów obecnych na Giełdzie Publicznej, mimo szczegółowej weryfikacji, jakiej dokonujemy – zawsze może zdarzyć się ten jeden nieuczciwy.”

Tomasz Figlak
CEO
TFT Logistic

,,Korzystamy z Giełdy Prywatnej przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa.”

Szymon Pytel
CEO
Cargonite

,,Poszukiwaliśmy rozwiązania, które ułatwiłoby naszym spedytorom wykonywanie codziennych zadań zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa.”

Marek Winter
Dyrektor Frachtu Drogowego
Polish Forwarding Company

,,Głównie chodzi nam o bezpieczeństwo – korzystając z Giełdy Prywatnej mamy pewność, że sprawdzeni przewoźnicy wykonają powierzone im zlecenia.”

Bartłomiej Płoszaj
Właściciel
Umbrella Logistics

Umów się na prezentację bez zobowiązań

Nasz ekspert jest dostępny, by w ciągu zaledwie 30 minut, zupełnie bez zobowiązań i całkowicie bezpłatnie, wyjaśnić Ci, jak Giełda Prywatna może stać się źródłem Twojego sukcesu. I to wszystko w dogodnym dla Ciebie czasie.

  Obowiązek informacyjny RODO - Administrator danych osobowych
  Administratorem danych osobowych jest Trans.eu Group S.A., ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław (dalej jako: “Administrator” ). Dane wskazane w niniejszym formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz przedstawienia zamówionej informacji o produkcie Giełdy Prywatnej, a w razie wyrażenia zgody dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania treści marketingowych w kanałach komunikacji elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności, kontakt: iod@trans.eu