Rzetelni płacą szybciej! Włącz QuickPay i oferuj frachty z szybką płatnością

- Author: Monika Petryna

Stosujesz długie terminy płatności? Twoje frachty nie są zbyt chętnie podejmowane? Mamy dla Ciebie rozwiązanie: możliwość publikowania ładunków z opcją szybkiej płatności QuickPay. Dzięki niej przewoźnicy chętniej będą podejmować Twoje zlecenia, bo zapłatę za ich realizację otrzymają już w 30 minut, Ty zaś wzmocnisz swój wizerunek rzetelnego płatnika i uczciwego partnera. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, by dołączyć do grona firm wyróżniających się opcją QuickPay i czerpać wynikające z niej korzyści. 

Włącz QuickPay i oferuj frachty z szybką płatnością - logo

Czym jest QuickPay?

QuickPay to opcja ekspresowej płatności za fracht, dostępna na Platformie Trans.eu.

✅ Wystarczy, że dodasz ładunek z opcją QuickPay, a po realizacji zlecenia potwierdzisz jego wykonanie. 

✅ Twój przewoźnik będzie mógł skorzystać z szybkiej płatności, zgłaszając się do nas po zapłatę. 

✅ Płacimy za wykonany transport już w 30 minut. Przewoźnik szybko otrzymuje należne wynagrodzenie, a Ty wzmacniasz swój wizerunek solidnego płatnika. 

✅ Nie podpisujesz żadnych dodatkowych umów i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. 

QuickPay – znak rzetelnego płatnika 

Usługa QuickPay jest dostępna jedynie dla wybranych użytkowników Platformy. Zanim aktywujemy firmie możliwość wystawiania frachtów z opcją szybkiej płatności QuickPay szczegółowo weryfikujemy jej moralność płatniczą i wiarygodność finansową. Wyróżniamy w ten sposób rzetelnych użytkowników Platformy. 

Logo QuickPay przy frachcie to znak, że firma, która wystawia ładunek została szczegółowo zweryfikowana pod względem finansowej wiarygodności. Dla przewoźnika, któremu zależy na bezpieczeństwie współpracy, jest to bodziec do podjęcia frachtu.

Czy Twoja firma kwalifikuje się do grona rzetelnych płatników? 👉 Sprawdź tutaj

Jak dodać fracht z QuickPay i sprawić, by przewoźnicy podejmowali właśnie Twoje ładunki?

Publikowanie ładunków z opcją QuickPay jest szybkie i proste. 

Krok 1: Wybierz usługę QuickPay podczas publikowania frachtu

➡️ Wystarczy, że dodasz fracht tak jak zawsze, czyli klikając przycisk „Dodaj fracht” i uzupełniając informacje w obowiązkowych polach. 

➡️ Gdy pojawi się okno z logo QuickPay i pole „Zwiększ szansę na odpowiedź przewoźnika” wybierz je i opublikuj fracht na giełdzie.

➡️ Pamiętaj, że zaznaczenie opcji QuickPay jest równoznaczne ze zgodą na zniesienie zakazu cesji wierzytelności w zleceniu (inaczej przewoźnik nie mógłby skorzystać z szybkiej płatności). 

Krok 2: Po realizacji zlecenia potwierdź jego wykonanie

➡️ Po zakończeniu zlecenia Twój przewoźnik złoży przez Platformę wniosek o płatność, dołączając do niego dokumenty przewozowe. 

➡️ Twoim zadaniem będzie je zweryfikować i, o ile wszystko się zgadza, potwierdzić realizację zlecenia. W ten sposób umożliwisz realizację szybkiej płatności dla przewoźnika przez Transcash – partnera finansowego programu.

Włącz QuickPay i oferuj frachty z szybką płatnością - zleceniodawca

Fundamentem sukcesu praktycznie w każdej branży są m.in. dobre, partnerskie relacje z kontrahentami – a ich podstawą jest z kolei zaufanie. Jego budowanie i rozwijanie nie jest proste, ale korzystanie z wyjątkowych narzędzi – właśnie takich jak QuickPay – zdecydowanie je ułatwia. Jeśli zależy Ci na tym, aby to właśnie Twoje frachty podejmowali przewoźnicy, a także by postrzegali Cię jako rzetelnego, uczciwego partnera, wiesz już co robić 👉 skorzystaj z QuickPay już dziś !