GIEŁDA PUBLICZNA

NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANA PRZEZ PRZEWOŹNIKÓW
GIEŁDA ŁADUNKÓW.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jeśli Twoja prywatna grupa firm transportowych nie zapewnia wystarczającej przestrzeni
ładunkowej, możesz znaleźć nowych przewoźników na giełdzie publicznej. Nasze innowacyjne
rozwiązania podnoszą bezpieczeństwo takich transakcji oraz zapewniają łatwość komunikacji

Elastyczny dostęp do nowych przewoźników i ładunków

 • Sieć przewoźników w całej Europie

  Publiczna baza liczy ponad 21 000 zweryfikowanych przewoźników z całej Europy, w tym ponad 5000 firm z flotą pojazdów typu express, bus/van.

 • Szybka komunikacja i akceptacja zleceń

  Zapomnij o mailach i telefonach. Oferty można negocjować i zaakceptować cyfrowo. Współpracę z kontrahentem (również zagranicznym dzięki automatycznym tłumaczeniom) ułatwia wbudowany czat. Wszystkie ustalenia co do zlecenia są cyfrowo archiwizowane.

 • Szczelny system autoryzacji

  Nasze rozwiązania minimalizują ryzyko transakcji na rynku spot, jak żadna inna giełda transportowa. Firmy rozpoczynające pracę na Platformie Trans.eu są szczegółowo weryfikowane przez nasz dział bezpieczeństwa.

 • Transparentność

  Wszystkie dokumenty Twojego kontrahenta są do wglądu na jego profilu na Platformie. Najlepsze firmy są audytowane i wyróżniane certyfikatami bezpieczeństwa. Wiarygodne oceny wystawiane po odbytych transakcjach dają przyszłym partnerom wiedzę na temat jakości i bezpieczeństwa współpracy z daną firmą.

 • Szybka płatność za fracht

  Dzięki usłudze QuickPay, przewoźnicy realizujący przewóz na Twoje zlecenie mogą otrzymać szybką płatność za fracht, nawet w 30 minut. To dodatkowy powód, aby podejmować częściej ładunki od Twojej firmy.