Co zmieniło się w ostatnim czasie na Platformie? Podsumujmy.

- Author: Dominika Krzak

Co zmieniło się w ostatnim czasie na Platformie - logo
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników wprowadziliśmy kilka istotnych zmian na Platformie Trans.eu. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie pracy wszystkim użytkownikom. Za nami optymalizacja formularza dodawania frachtów i opcja tworzenia szablonów. Wdrożyliśmy także funkcjonalność edytowania wielu frachtów jednocześnie, a nowe, zaawansowane filtry zapewniają odpowiednie dopasowanie pojazdu.

Zmiana formularza dodawania frachtów na jedno, szybkie okno

Dzięki nowemu wyglądowi formularza zmniejsza się liczba kroków niezbędnych do dodania frachtu. To długo wyczekiwana zmiana, która przyspiesza i usprawnia codzienną pracę każdego Spedytora. Wszystko odbywa się w jednym oknie: część danych podstawia się automatycznie, a pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką i podświetlają się, jeżeli nie zostaną uzupełnione.

👉Zobacz jak dodać ofertę frachtu w nowym formularzu: SPRAWDŹ

Szablony dodawania frachtów

Nowa odsłona formularza to także szablony dodawania frachtów. Wprowadzając parametry często publikowanego frachtu, można w prosty sposób zapisać je w formie szablonu. Przy kolejnym dodawaniu tego samego frachtu wystarczy jedno kliknięcie, aby pola uzupełniły się automatycznie.

Co zmieniło się w ostatnim czasie na Platformie - dodawanie frachtów

👉Zobacz jak utworzyć szablon frachtu: SPRAWDŹ

Masowe akcje na frachtach

Możliwość edycji wielu frachtów jednocześnie to rozwiązanie, które ucieszy wszystkich aktywnych użytkowników Platformy Trans.eu. Masowe akcje, jak: archiwizacja, zakończenie publikacji lub usuwanie (w zależności od statusu frachtu), można wykonać w zakładce “Wysłane”. Natomiast w zakładce “Odebrane” można masowo dokonać archiwizacji frachtów (bez względu na status).

Co zmieniło się w ostatnim czasie na Platformie - masowe akcje na frachtach

👉Dowiedz się więcej o masowych akcjach na frachtach: SPRAWDŹ

Pokaż pasujące pojazdy

Nowa ikona przy każdym frachcie to: “pokaż pasujące oferty na giełdzie pojazdów”. Opcja jest dostępna zarówno dla frachtów opublikowanych na giełdę, jak i tych prywatnych. To idealne usprawnienie poszukiwania przewoźnika do transportu określonego frachtu.

Co zmieniło się w ostatnim czasie na Platformie - pokaż pasujące pojazdy

Już wkrótce planujemy publikację kolejnych, przydatnych funkcji, które maksymalnie usprawnią pracę wszystkich użytkowników Platformy.

Chcesz się podzielić opinią dotyczącą zmian na Platformie Trans.eu? Napisz do nas na: opinie@trans.eu