Wiedza dla spedycji w pigułce. Zapisz się na newsletter Trans for Forwarders!

- Author: Marta Dunajko

newsletter dla spedycji

Nasze badania pokazują, że aż 58% spedytorów dysponuje zaledwie godziną na sprzedaż ładunku, a 23% ma na to tylko 15 minut. To tylko świadczy o tym, jak dynamiczna jest praca w tej branży i jak wiele wyzwań się z nią wiąże.

Mając świadomość, jak mało czasu codziennie pozostaje Ci na poszukiwanie jakościowych treści i zdobywanie rynkowych insightów, postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie. Od dziś możesz się zapisać na nasz newsletter z informacjami dla spedytorów i osób zarządzających firmami z sektora TSL.

newsletter dla spedycji

W newsletterze Trans for Forwarders znajdziesz:

  🟠 najnowsze raporty branżowe

  🟠 wywiady z ekspertami i dyrektorami firm spedycyjnych 

  🟠 informacje o nowych narzędziach, które mogą usprawnić Twoją pracę

  🟠 wyłącznie starannie wyselekcjonowane artykuły. 

Pigułkę wiedzy spedycyjnej znajdziesz w swojej skrzynce mailowej raz w miesiącu

Treści do naszego pierwszego, sierpniowego materiału wybrał dla Ciebie Marcin Haładuda, Sales Director w Trans.eu. Jego tematem przewodnim jest bezpieczeństwo oraz podejście firm spedycyjnych do aktualnych wyzwań rynku. – Przede wszystkim starałem się, aby przedstawione materiały pokazały Ci, jak inne firmy spedycyjne radzą sobie z obecną sytuacją, na przykład w obszarze procesów i wykorzystywanych narzędzi. Liczę, że będą one dla Ciebie inspiracją do podejmowania własnych inicjatyw – tłumaczy Haładuda. 

Zapisz się na newsletter Trans for Forwarders już teraz, żeby nie ominęło Cię to i kolejne zestawienia!