Rynek transportowo-logistyczny w Europie. Pobierz bezpłatny raport

- Author: Marta Dunajko

Raport Rynek transportowo-logistyczny w Europie

Już jest! Najnowszy raport wydany przez Trans.info, Trans.eu oraz CargoON. To prawie 150 stron pełnych merytorycznej wiedzy i analiz rynkowych przeprowadzonych przez ekspertów z Trans Group, autorów zewnętrznych i naszych klientów – zarówno z Polski, jak i zagranicy. 

Raport Rynek transportowo-logistyczny w Europie stanowi kompleksowe źródło informacji na temat obecnej sytuacji gospodarczej i stanu branży TSL. Analizuje najważniejsze wyzwania i problemy, a także prognozuje, czego możemy się spodziewać w nadchodzącym roku. 

Czego dowiesz się z raportu?

☑️ Analiza sytuacji gospodarczej w Polsce, Niemczech i na wybranych trasach europejskich. Łącznie przeanalizowaliśmy 14 rynków!

☑️ Przegląd kluczowych elementów, takich jak stawki transportowe, ceny paliw czy liczba ofert na wybranych trasach europejskich. 

☑️ Diagnoza problemów branżowych, między innymi braku kierowców, tachografów drugiej generacji czy wzrostu myta w Niemczech i jego wpływu na transport w Polsce i Europie.  

☑️ Zmiany prawne i celne kluczowe dla sektora transportowo-logistycznego. 

☑️ Trendy branżowe obejmujące automatyzację procesów, digital connectivity, bezpieczeństwo danych, sustainability, agility, analizę danych, nearshoring czy popularność rynku spotowego w porównaniu z kontraktowym. 

☑️ Prognozy na 2024 r. – czego możemy spodziewać się w branży i gospodarce? 

YouTube player

Dlaczego warto pobrać ten raport?

🟠 Niemal 150 stron merytorycznej wiedzy

🟠 Analiza aż 14 rynków  europejskich 

🟠 Przewodnik po zmianach prawnych, które musi znać każdy przewoźnik, spedytor i załadowca

🟠 Ponad 80 wypowiadających się ekspertów i ekspertek

🟠 Publikacja jest dostępna BEZPŁATNIE!

Dowiedz się, jaka jest kondycja rynku transportowo-logistycznego w Europie i czego możemy spodziewać w przyszłym roku. Pobierz nasz najnowszy raport 👇

raport rynek logistyczno-transportowy