Dołącz do akcji POMÓŻ UKRAINIE TRANSPORTEM, zarządzaj frachtami z pomocą humanitarną

- Author: Dominika Krzak

Dołącz do akcji POMÓŻ UKRAINIE TRANSPORTEM, zarządzaj frachtami z pomocą humanitarną - logo
Jesteś Spedytorem i chcesz zaangażować się w pomoc Ukrainie? Dołącz do akcji SPEDYTORZY DLA UKRAINY, prowadzonej przez Trans.eu i wesprzyj organizację dostaw ładunków na teren Ukrainy!

Zgłosiło się do nas ponad 50 organizacji pozarządowych, które sprawnie organizują materiały w ramach pomocy humanitarnej, ale potrzebują wsparcia w dostarczeniu ich potrzebującym.

Do akcji włączyło się już ponad 350 przewoźników, którzy aktywnie dostarczają towary uchodźcom i osobom przebywającym na terenie Ukrainy. Obecnie dołączają również spedytorzy, oferując swoją pomoc w zarządzaniu dostawami.

Jakiego wsparcia potrzebujemy?

  • zaplanowania trasy,
  • dopasowania przewoźnika,
  • dodania ładunków na giełdę transportową, gdzie zostaną podjęte przez odpowiedni pojazd.

Niezbędne jest do tego doświadczenie spedytora, który dysponuje zarówno odpowiednią wiedzą, jak i narzędziami, usprawniającymi przepływ towarów w tym wyjątkowym łańcuchu dostaw.

Jeśli jesteś spedytorem i chcesz włączyć się do akcji:

  • Wypełnij formularz poniżej.
  • Poczekaj na kontakt z naszej strony.
Do akcji POMÓŻ UKRAINIE TRANSPORTEM włączyły się między innymi fundacje: Caritas, Lekarze Bez Granic, Czerwony Krzyż, WOŚP, Jedność Ukraina. Wspólnie zorganizowaliśmy transport ładunków pomocowych, obejmujący: żywność (również specjalistyczną dla dzieci), lekarstwa, materiały taktyczne dla terytorialsów, środki medyczne.

Jako Trans.eu chcemy połączyć zweryfikowane fundacje i stowarzyszenia z doświadczonymi spedytorami. Włączając się do akcji, stworzysz z nami zaufany, transportowy łańcuch pomocy.

Jednocześnie pracujemy nad cyfrowym rozwiązaniem, które jeszcze bardziej ułatwi tę współpracę (więcej już wkrótce).

Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji transportu będą ustalane bezpośrednio pomiędzy firmą spedycyjną a organizacją przygotowującą pomoc.

Twoje dane będą wykorzystane wyłącznie w celu organizacji akcji POMÓŻ UKRAINIE TRANSPORTEM.