Webinar: Spedytorze! Zapanuj nad chaosem i poznaj nowe możliwości Giełdy Prywatnej

- Author: Monika Petryna

webinar 10.04.2024.

W obliczu wyzwań, jakich w naszej branży nie brakuje, sporo firm spedycyjnych inwestuje w automatyzację. Na naszym najbliższym webinarze opowiemy o Giełdzie Prywatnej, czyli narzędziu, które w tym zakresie może być niezwykle przydatne. Webinar jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Z Giełdy Prywatnej korzysta coraz więcej firm spedycyjnych. Pod koniec 2023 r., na Gali Logistyki, Transportu i Produkcji w Warszawie, nagrodzona została statuetką Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2023. Konkursowa kapituła doceniła ją przede wszystkim za technologiczną innowacyjność oraz korzyści, jakie dostarcza klientom.

Na webinarze 10 kwietnia opowiemy o tym jak działa Giełda Prywatna, jakie nowe funkcjonalności do niej dodaliśmy i jak można ją wykorzystać np. aby zwiększyć efektywności procesów spedycji. Spotkanie polecamy przedstawicielom firm spedycyjnych i transportowych, spedytorom oraz osobom odpowiedzialnym za planowanie procesów czy strategię biznesową.

Webinar „Spedytorze! Zapanuj nad chaosem i poznaj nowe możliwości Giełdy Prywatnej”
środa, 10 kwietnia br., godz. 13:00

Webinar jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja. Zapisz się, klikając poniższy link. 👇

Eksperci Trans.eu: 

  • Marcin Haładuda, Sales Director CEE Region
  • Łukasz Muzyka, Product Manager, Private Cooperation Efficiency
  • Krzysztof Naparty, Product Manager, Mobile Solutions for Logistics

webinar TFF

Każda zarejestrowana osoba po spotkaniu otrzyma od nas pełne jego nagranie. Właśnie dlatego, nawet jeśli termin spotkania Ci nie pasuje, warto się na niego zapisać – prześlemy Ci materiał, z którym zapoznasz się w dogodnym dla siebie czasie.

To pierwszy webinar dla spedycji w tym roku – ale już planujemy kolejne. Chcesz mieć pewność, że otrzymasz zaproszenia na następne? Zapisz się na newsletter Trans for Forwarders.

Zapisz się na newsletter
Trans for Forwarders!

Bądź na bieżąco z tematami istotnymi dla branży spedycyjnej!
Nie przegap informacji o nowych artykułach, raportach czy branżowych eventach.

    Obowiązek informacyjny RODO - Administrator danych osobowych
    Administratorem danych osobowych jest Trans.eu Group S.A., ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław (dalej jako: "Administrator"). Dane osobowe wskazane w niniejszym formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach niezbędnych do skontaktowania się z Panem/Panią oraz przedstawienia zamówionej informacji o produktach Trans.eu, a w razie wyrażenia zgody dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania treści marketingowych w kanałach komunikacji elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla przedstawienia ww. oferty. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności, kontakt: iod@trans.eu.