Zapisz się na webinar: Szczyt świąteczny 2023 – będzie czy nie?

- Author: Marta Dunajko

webinar szczyt świąteczny

Czego możemy się spodziewać w branży TSL na koniec roku? Czy szczyt świąteczny 2023 będzie taki sam jak zawsze? Jakie możliwości czekają firmy transportowe, a jakie logistyczne? Czy w 2024 roku doświadczymy ożywienia w branży? Na te i inne pytania odpowiemy wraz z naszymi ekspertami już 15 listopada. 

Webinar „Szczyt świąteczny 2023 – będzie czy nie? Czego można się spodziewać na koniec roku w branży TSL?” skierowany jest w do wszystkich przedstawicieli firm spedycyjnych i transportowych, a zwłaszcza osób odpowiedzialnych za strategię biznesową i planowanie procesów. 

Na spotkaniu będziemy rozwijać tematy poruszone w naszym raporcie „Szczyt świąteczny w logistyce. Jaka jest kondycja sektora TSL i czy szczyt w tym roku będzie taki jak zawsze?”. Dlatego koniecznie pobierz go już teraz!

Kiedy? 

15 listopada 2023 r. (środa) o godzinie 12:00.

Webinar jest bezpłatny, zapiszesz się na niego, klikając poniżej. 👇

Szczyt świąteczny i kondycja branży transportowej

W webinarze poświęconym kondycji branży TSL wezmą udział przedstawiciele branży transportowej. Na zakończenie odpowiemy na Wasze pytania. W trakcie dyskusji omówimy poniższe kwestie: 

➡️  Sytuacja branży transportowej w 2023 r. w Polsce, Europie i globalnie

Co miało największy wpływ – pozytywny i negatywny – na branżę w 2023 roku? Jak wyglądała sytuacja makroekonomiczna w Polsce, Unii Europejskiej i na świecie?

➡️  Największe wyzwania na rynku transportowym

Jakie są obecnie największe wyzwania firm transportowych? Jak kształtuje się popyt, podaż oraz stawki na rynku? Jakie strategie radzenia sobie z problemami okazują się najbardziej skuteczne? 

➡️ Największe wyzwania branży spedycyjnej

Jakie są obecnie największe wyzwania firm spedycyjnych? Jak wygląda popyt i podaż w odniesieniu do pojazdów i ładunków? Jak firmy spedycyjne radzą sobie z problemami i jak zapatrują się na najbliższe miesiące? 

➡️ Szczyt świąteczny w branży – czego możemy się spodziewać w tym roku? 

Czy szczyt świąteczny będzie taki jak zawsze? Czy inaczej odczują go spedycje, a inaczej firmy transportowe? Jak na ten szczyt – lub jego brak – się przygotować? 

➡️  Prognozy na 2024 r. – czy będzie ożywienie?

Jakie zmiany rynkowe nas czekają? Co będzie miało największy wpływ na branżę w 2024 roku? Czy możemy już zaobserwować oznaki ożywienia gospodarczego? 

Nasi eksperci 

webinar spedycja eksperci

Jest to nasz ostatni w tym roku webinar, dlatego tym bardziej nie może Cię na nim zabraknąć!
Jeśli nie możesz wziąć udziału w webinarze – zapisz się mimo to. Prześlemy Ci materiały ze spotkania drogą mailową. 

Aby być na bieżąco z informacjami o kolejnych spotkaniach, koniecznie zapisz się na nasz newsletter dla branży spedycyjnej! 

Zapisz się na newsletter
Trans for Forwarders!

Bądź na bieżąco z tematami istotnymi dla branży spedycyjnej!
Nie przegap informacji o nowych artykułach, raportach czy branżowych eventach.

    Obowiązek informacyjny RODO - Administrator danych osobowych
    Administratorem danych osobowych jest Trans.eu Group S.A., ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław (dalej jako: "Administrator"). Dane osobowe wskazane w niniejszym formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celach niezbędnych do skontaktowania się z Panem/Panią oraz przedstawienia zamówionej informacji o produktach Trans.eu, a w razie wyrażenia zgody dane osobowe będą przetwarzane w celu kierowania treści marketingowych w kanałach komunikacji elektronicznej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla przedstawienia ww. oferty. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności, kontakt: iod@trans.eu.

    Chcesz zobaczyć, jak wyglądał nasz poprzedni webinar? Nagranie znajdziesz na naszym kanale na YouTube 👉 Bezpieczna spedycja. Jak zostać spedycją pierwszego wyboru dla najlepszych zleceniodawców?