Premierowe zmiany na listach frachtów dla spedytorów

- Author: Patrycja Jędrzejewska

Już od dziś użytkownicy Trans.eu mają okazję po raz pierwszy wykorzystać w swojej pracy nowe funkcjonalności na Platformie. Udogodnienia, które wprowadziliśmy to odpowiedź na Wasze potrzeby. Pozwolą one zaoszczędzić Wasz czas, dzięki skróconej ścieżce publikacji frachtu. Pojawiły się nowe, praktyczne zakładki, a także intuicyjne filtry w module frachtów. To jedne z największych zmian ostatnich lat na Platformie Trans.eu!

ZMIANY DLA PUBLIKUJĄCYCH FRACHTY

Przejrzyste zakładki w module frachtów

Bazując na naszej wiedzy na temat ścieżki użytkownika, postanowiliśmy wdrożyć przełomowe zmiany w module frachtów, które zapewnią większy porządek i pozwolą na lepsze zarządzanie ładunkami. Nowy, przejrzysty podział pozwoli szybko sprawdzić, jaki status ma aktualnie każdy z wystawionych frachtów. W zależności od etapu realizacji ładunki są przechowywane w jednej z nowych zakładek w tej sekcji Platformy. Na początku, wszystkie opublikowane przez Ciebie frachty oraz zapisane wersje robocze trafią do zakładki DODANE. Jeśli Twój ładunek spotka się z zainteresowaniem i zostanie podjęty, przeniesie się automatycznie do sekcji ZAAKCEPTOWANE. Tam możesz swobodnie zarządzać frachtami w trakcie realizacji. Co to oznacza? Od teraz Twoje zaakceptowane frachty nie będą się mieszać z wysłanymi i negocjowanymi ofertami!

A jeśli nie uda Ci się zlecić frachtu i oferta straci ważność, zostanie zarchiwizowana i systemowo umieszczona w zakładce ARCHIWUM

Nowe filtry – nowa jakość

To kolejne ułatwienie dla Twojej codziennej pracy! Dzięki zupełnie nowym filtrom możesz błyskawicznie przełączać się pomiędzy świeżo opublikowanymi, negocjowanymi i zaakceptowanym ofertami. Jest prościej, wygodniej, a przede wszystkim szybciej!

🟠 Moje i aktywne frachty – optymalny układ na liście frachtów dodanych

W module frachtów dodanych znajdziesz filtry, które pozwolą Ci na wyświetlenie tylko aktywnych i własnych ofert. Teraz dzięki jednemu kliknięciu możesz skupić uwagę na tym, co aktualne i najważniejsze dla Ciebie.

🟠 Negocjacje – najlepsza część Twojej pracy w jednym widoku

Opublikowałeś fracht i czekasz na ofertę przewoźnika? Włącz filtr W trakcie negocjacji”, by zobaczyć na liście tylko frachty, do których przewoźnik zaraz złoży lub już złożył ofertę. Dzięki temu błyskawicznie przejdziesz do negocjacji i wyboru firmy transportowej. 

Użyteczność przede wszystkim

“Dodaj fracht” jest przyciskiem najczęściej używanym przez każdego z Was. Od teraz będzie on jeszcze bardziej widoczny i dostępny na wyciągnięcie ręki, na górnej belce, co pozwoli zaoszczędzić tak cenny w codziennej pracy czas.

ZMIANY DLA SZUKAJĄCYCH ŁADUNKÓW

Sekcja znana dotąd jako “Giełda Ładunków” po aktualizacji zmieniła swoją nazwę na “Szukaj Ładunków”.  Moduł zachowa wszystkie dotychczasowe funkcjonalności oraz układ interfejsu. 

Znajdują się tam następujące zakładki:

🟠 “Szukaj ładunków”, w której pojawią się oferty wszystkich ładunków

🟠 “W trakcie negocjacji i obserwowane”, gdzie trafią oferty ładunków, w kontekście których prowadzicie rozmowy, negocjujecie oraz te, które obserwujecie. 

Nowa nazwa zdecydowanie lepiej określa funkcje powyższego modułu. Szukając ładunków, możecie łatwiej odnaleźć swoje negocjowane frachty i dodawać interesujące Was oferty do obserwowanych.

Po zawarciu transakcji zobaczycie je w zakładce “Zaakceptowane”, dostępnej w prawym górnym rogu Platformy.

Obok “Zaakceptowanych” pojawiła się zakładka “Archiwum”. Trafią tam oferty, dla których negocjacja nie zakończyła się sukcesem, a czas ważności oferty upłynął (minęła data rozładunku, lub usunięto ofertę z giełdy). 

Zmieniamy się dla Ciebie!

Wszystkie wprowadzone zmiany mają na celu usprawnić i przyspieszyć Twoją pracę. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim będziesz pracował szybciej i efektywniej!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami platformy Trans.eu? Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i obserwowania naszych mediów społecznościowych.

  • Polub nas na Facebooku 👉 Polub
  • Zaobserwuj nas na LinkedIn 👉 Zaobserwuj