Nowa strona Trans for Forwarders

- Author: Patrycja Jędrzejewska

Z nieskrywaną dumą przedstawiamy nową odsłonę naszej firmowej strony internetowej. Powstała, aby w przejrzysty sposób zaprezentować naszą ofertę oraz umożliwić szybki dostęp do najważniejszych informacji. 

Nowa strona Trans for Forwarders - logo

Prace nad odświeżeniem witryny marki Trans for Forwarders trwały już od dłuższego czasu i w końcu możemy powiedzieć to głośno – udało się! Już od dziś możecie obejrzeć jej nową wersję, która została w pełni przystosowana do aktualnych trendów i wymagań rynkowych. 

Wasze wrażenia będą dużo lepsze

Przyłożyliśmy dużą wagę do nawigacji – aktualnie jest zdecydowanie przystępniejsza i będziecie mieli mniej problemów z poruszaniem się po stronie internetowej. Jest  przejrzyście, a witryna została dostosowana do wielu typów urządzeń. Teraz jeszcze łatwiej zabrać ją ze sobą w każdą podróż, nawet w kieszeni. 

Menu dopasowane do Waszych potrzeb

Nowa strona Trans for Forwarders - menu

Na pewno ucieszy Was w pełni funkcjonalne Menu. Dzięki znacznym modyfikacjom, które wprowadziliśmy w jego obszarze, jeszcze szybciej dostaniecie się do najważniejszych rozwiązań Trans For Forwarders

Nowa strona Trans for Forwarders - rozwiązania

Warte uwagi zmiany pojawiły się w zakładce Rozwiązania. To skrót do wszystkich najważniejszych funkcjonalności Platformy, dlatego warto ją zapamiętać, bo znajdziecie tam masę cennych wskazówek. Jesteście ciekawi tego, co możecie tam odkryć? 

Dobra wiadomość jest taka, że nasze dwa najważniejsze produkty są w końcu w jednym miejscu. Nie przegapicie już: 

🟠 Publicznej Giełdy Transportowej, czyli naszej flagowej usługi, ani

🟠 Prywatnej Giełdy Transportowej, rozwiązania, o którym możecie przeczytać w tym miejscu

To jednak nie koniec zmian, bo nowa witryna oferuje całe spektrum możliwości, które wykorzystamy w przyszłości. Gdybyście potrzebowali dodatkowych informacji, zapraszamy do wypełnienia formularza. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami platformy Trans.eu? Zapraszamy do śledzenia naszego bloga i mediów społecznościowych.

🟠 Polub nas na Facebooku 👉 Polub

🟠 Zaobserwuj nas na LinkedIn 👉 Zaobserwuj