Co musisz wiedzieć o cargo – bezpłatny webinar

- Author: Monika Petryna

Skąd czerpać rzetelną wiedzę na temat ubezpieczenia towaru w transporcie? Jakie są w tym zakresie ograniczenia polisy OCPD? Czym różni się ona od cargo? Na te pytania odpowiedzą eksperci, których zaprosiliśmy na webinar „Ubezpieczenie ładunku. Wszystko co musisz wiedzieć o cargo”, zaplanowany na 21 września br. Zachęcamy do rejestracji!

Co musisz wiedzieć o cargo – bezpłatny webinar - logo

Spotkanie skierowane jest do wszystkich spedytorów, których interesuje temat ubezpieczenia przesyłki w transporcie i zdobycia wiedzy na temat polisy cargo. Odbędzie się ono w wygodnej formie online i dostępne będzie dla każdego (przy czym obowiązuje wcześniejsza rejestracja). Podzielone zostało na dwie części:

🔸 blok z ekspertami, z którego dowiesz się m.in. jakie są ograniczenia ubezpieczenia OCPD, w jakich przypadkach polisa ta jest niewystarczająca oraz jakie dokładnie są różnice między OCPD a cargo,
🔸 pytania od uczestników.

Dyskusję poprowadzi Adam Pająk, prezes zarządu Transbrokers.eu, a jego gośćmi będą:

🔸 mec. Beata Janicka
Radca prawny z trzydziestoletnim stażem, zajmująca się obsługą prawną TSL oraz ubezpieczeń transportowych. Arbiter i Prezes Sądu Arbitrażowego przy Polskiej Izbie Spedycji i Logistyki z siedzibą w Gdyni. Full Member Komisji Prawnej – Advisory Body Legal Matters przy FIATA (Fédération Internationale des Associations de Transitaires et Assimilés) w Genewie. Radca prawny PISiL oraz wykładowca akademicki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Akademia Ubezpieczeń, TiS)

🔸 Łukasz Olton
CERT II. Ekspert z zakresu szkód transportowych. Dyrektor operacyjny w firmie NOXA Insurance. Wieloletnie doświadczenie w likwidacji szkód zdobywał w firmach brokerskich, jak i międzynarodowych firmach specjalizujących się w likwidacji szkód.

🔸 Magdalena Mitręga
Specjalista ds. ubezpieczeń transportowych. Z branżą ubezpieczeniową związana od 2012 roku. W latach 2013-2016 Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Transportowych w TUiR Allianz S.A. Od 2017 roku Specjalista ds. Ubezpieczeń Transportowych w TU Wiener S.A. Vienna Insurance Group, gdzie odpowiada za przygotowywanie dokumentów ubezpieczeniowych w zakresie: odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego, spedytora oraz ubezpieczenia mienia w transporcie – cargo.

BEZPŁATNY WEBINAR DLA SPEDYTORÓW – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

  • 21 września br., godz. 11:00.
    Ubezpieczenie ładunku. Wszystko co musisz wiedzieć o cargo.
    Obowiązuje wcześniejsza rejestracja LINK.

GARŚĆ WIEDZY DLA SPEDYTORA

Interesuje Cię temat zabezpieczenia towaru w transporcie? Spójrz na nasze artykuły
👉 OCPD a ochrona towaru – co musi wiedzieć spedytor?
👉 Spedytor jako przewoźnik umowny – ryzyka i sposoby ich zabezpieczenia
👉 Ryzyko w pracy spedytora – chyba nie wierzysz w te mity?
👉 Pułapki na spedytora